WhatsApp
Telefon
  • Fabrikalar Mah.Fikri Erten Caddesi Antalya/Kepez
Konyaaltı Halı Yıkama

Konyaaltı Halı Yıkama

Konyaaltı Halı Yıkama Şirketleri halılarınızı en ince detayına kadar temzileyerek, kullandığımız malzemler ile yıkamadan sonra kullanım ömrünü uzatmaktayız. Temizlik malzemelerimiz tamamen bitkisel olup üzününüz üzerinde bir tahribat yapmaz. Konyaaltı Halı Yıkama Şirketleri kaç metrekare olursa olsun halılarınızın temzileme işlemini gerçekleştirir. 

    Halı yıkama nasıl yapılır? Halı yıkanırken zarar görür mü? Kaç günde teslim edilir? gibi müşterilerimizin merak ettiği konulara açıklık getirmekteyiz. Daha fazla bilgi almak için iletişim departmaınızı arayarak aklınıza takılan sorulara yanıt bulabilirsiniz.

HALI YIKAMA NASIL YAPILIR?

Halılarınız son teknoloji ile üretilmiş makinalarımız ve aletlerimiz ile birlikte tamamen hijyenik bir ortamda yıkanmaktadır. Personellerimiz temiz eldiven ve tulum giyerek halılarınıza dışarıdan gelecek mikrop ve kirlerin önünü kesmektedir. Halı yıkama işlemi sırası ile 

- Tozdan arındırma 

- Ön yıkama ile tüyleri yumuşatma 

- Detaylı / köpüklü yıkama ile kir ve lekelerin arındırılması 

- Durulama 

- Sıkma 

Evrelerinden geçirilerek ilk günki halini tekrar alması sağlanmaktadır. Dünyaca ünlü halı yıkama markalarımızı merkezimizde konumlandırarak müşterilerimize kaliteli hizmet sunduk ve sunmaya devam edeceğiz. Halılarınız üzerinde bulunan tüm mikrop ve bakterilerden arındırılarak temiz bir alan sağlanmaktadır. 

HALI YIKANIRKEN ZARAR GÖRÜR MÜ?

Halılarınız yıkmama esnasında hiçbir zarar görmez. Halınızın türü ve boyutu ne olursa olsun akıllı halı yıkama makinelerimiz sayesinde dekoratif parçalarınızın herhangi bir zarar görmesi mümkün değildir. Yıkama esnasında kullanılan köpük ve temizlik sıvıları tamamen bitkisel olup tahriş ve tahribe yol açmamaktadır. 

    Daha önce müşteriler tarafınan yapılan yanık, kesik  gibi zararlar halı alınırken personelimiz tarafından incelenir ve halınızda böyle bir zarar var ise size bildirilir. Yanık gibi ağır zararların giderilmesi maalesef mümkün değildir. Halınızı tesim alırken kontrol ederek şirketimiz tarafından bir tahribat olmadığını onaylayabilirsiniz. 

KAÇ GÜNDE TESLİM EDİLİR? 

Halınız doğal koşullarda 2 ila 4 gün içinde yıkanır, kurutulur ve size ulaştırılır. Fakat elimizde olmayan sebeplerden dolayı 

- Hava sıcaklığı

- Halının dokusu

- Halının kalınlığı 

Gibi bu işlemin uzun sürmesini sağlayan durumlarda bu süre 5 ila 8 güne uzayabilmektedir. Halı yıkatma işlemini ilkbahar ve yaz mevsimlerinde yaptırısanız halılarınızın size ulaşma süresini kısaltmış olursunuz

Sizde temziliğe önem veriyorsanız doğru adrestesiniz.

Lidya temizlik, hijyen sağlıyoruz...

İletişim İçin Arayın :  0539 876 96 56

www.amblem.com/wp-content/uploads/2019/12/Whats... :    0539 876 96 56