• Fabrikalar Mah.Fikri Erten Caddesi Antalya/Kepez
Keleiçi Halı Yıkama

Keleiçi Halı Yıkama

Kaleiçi Halı Yıkama Şirketleri bölgemizde bulunan irili ufaklı tüm halılarınız temizliğini sağlamaktadır. Kaleiçi Halı Yıkama Şirketleri olarak yeni nesil teknolojik aletlerimiz ile birlikte halılarınız güvenli bir şekilde yıkanmaktadır. 

Sizlerin sıkça sorduğu Halıların taşıması nasıl yapılıyor? Kurutma işlemi ne kadar sürer? Halım kaybolur yada zarar görürse ne olacak?  sorularınızı cevapladık. Daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçerek merak ettiklerinizi detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz. 

HALI TAŞIMASI NASIL YAPILIYOR? 

Kaleiçi Halı Yıkma Şirketleri olarak halılarınıza dilerseniz siz el sürmeden personellerimiz eviniden almaktadır. Halı taşıma aracımız, halılarınızın karışmamsı için özel olarak tasarlanmıştır. Halılar;

- Adresinizden dilediğniz saat ve günde teslim alınır

- Halı yıkama merkezine ulaştırılıp temizliği sağlanır

- Halılar geri iade edilirken özel poşetlerle kaplanır ve tüm temiz halılar ile birlikte taşınır.

- İstediğiniz taktirde prsonelimiz halılarınızı evinize yerleştirir

Sizler hiçbir zahmet çekmeden halılarınızın hiyenini sağlamakatayız. Verdiğimiz bu hizmet sayesinde Antalya'nın önde gelen temizilk şirketi olmanın haklı gurusunu yaşıyoruz. 

KURUTMA İŞLEMİ NE KADAR SÜRER?

Halılarınız sizden teslim alındığı gün içerisinde yada yoğun zamanlarda ertesi gün yıkanıp temizlenir. Bu duurmda müşterilerimizin beklentisi genellikle 2 gün içinde teslim edilmesidir. Fakat kurutma işlemi 

- Hava şartları

- Halınızın büyüklüğü

- Halınızın dokusu 

Gibi etmenler ile normal şartlarda 2 ila 4 günde kurumaktadır. Lakin kış aylarında yıkatacağınız halıların kuruması 5 ila 8 gün sürmektedir. BUndan dolayı halı yıkatma işleminiz acil değil ise ilkbahar, yaz ve sonbahar aylarında yaptırmanızı tavsiye ederiz. 

Lidya Temizlik olarak kendimizi halı yıkama alanında gelen yoğun talepler üzerine geliştirdik ve geliştirmeye devam etmekteyiz. Birçok alanda verdiğimiz hizmetin yanı sıra özel olarak ilgilendiğimiz halı temizlik hizmetimiz ile halılarınız bizimle güvendee. 

HALIM KAYIP OLURSA YADA ZARAR GÖRÜRSE NE OLACAK? 

Kaleiçi Halı Yıkama Şirketleri olarak yıllardır bu hizmeti vermekteyiz. Bu güne kadar deneyimli personelimizin dikkati ve teknolojik makinalarımzı sayesinde hiçbir halı kaybedilmemiş yada zarar verilmemiştir. 

    Halınızın kaybolma gibi bir ihtimali bulunmamaktadır. Bizim dışımızda (makinların arıza vermesi ile oluşabilecek zararlar) bugüne kadar hiç görülmemiştir. Makinalarımız her ay düzenli şekilde teknik ekibimiz ile kontol edilip bakımı yapılmaktadır. 

    Eğer böyle bir durumla karşılaşacak olursak tüm zararınız şirketimiz tarafından giderilmektedir. 

Güvenilir bir firma olmamız bizi Antalya'nın en iyi temizlik şirketleri arasına sokmuştur. Sizlerde temizliğe önem verenlerdenseniz doğru adrestesiniz.

Lidya Temizlik, hijyen sağlıyoruz...

İletişim İçin Arayın :