• Fabrikalar Mah.Fikri Erten Caddesi Antalya/Kepez
Hakkımızda

Hakkımızda

Lidya Temizlik, Aklınıza gelebilecek tüm temizlik alanlarında yıllardır Antalya halkına hizmetlerini sunmaktadır. Şirketimizin kurumsallığı, yaptığı güvenli ve titiz çalışmaları sayesinde her yıl şehrimizin en çok tercih edilen adreslerinden birisi olmuştur.

Siz değerli Antalya halkımıza;

- Antalya Ev Temizliği

- Antalya Ofis Temizliği

- Antalya Villa Temizliği

- Antalya Yat ve Gemi Temizliği

- Anatalya İnşaat Sonrası Temizliği

- Antalya Site ve Merdiven Temizliği 

- Antalya Otel Temizliği

- Antalya Fabrika Temizliği

- Antalya Halı Yıkama Hizmeti 

Başta olmak üzere tüm hizmetlerimiz kesintisiz bir şekilde sizlere erilmektedir. Firmemızın bünyesinde bulundurdupu personeller temizlik alanında uzman kişilerdir. Son tekoloji ile üretilen makinalar ile birlikte temizlik işlerinizi artık daha kolay ve hızlı hale getirdik. 

Antalya Temizlik Şirketleri olarka kurumsal bir şekide ilerleyen işleyişimiz müşterilerimizinde dikkatini çekerek yıllar içinde firmamızı Antalya'nın en çok tercih edilen temizlik şirketleri arasına sokmuştur. 

Şirketimiz iletişim ekibi ve saha ekibi olarak ikiye ayrılırken bünyemiz içinde çalışan tüm personellerimiz güler yüzlü ve cana yakın kişilerdir. 

İLETİŞİM EKİBİMİZ

İletişim ekibimizi sizler ve saha personellerimiz arasında bir köprü görevi üstendiğini söylersek yanlış söylenmiş olamayız. İlk andan itibaren sizlerle irtibatta olup sizlere göre programlama yapmaktadır.

Lidya temizlik iletişim ekibi bizlere ulaştığınız anda sizlerle birebir iletişim kurmaktadır. İletişim ekibimiz sizler için

- Size bulunan en yakın ekibi yönlendirir.

- Abonelik kontrollerini gerçekleştirerek saha ekibimizi bilgilendirir. 

- İş saatlerine göre ekiplerimize bilgi vererek mağduriyet yaşamanızı önünene geçer 

- istek ve şikayetlerinizi firmamıza bildirir

- Sizinle birebir iletişim kurarak sizler için en iyi temizliğin yapılmasına ön ayak olur

İletişim departmanımızın kısaca görevleri bunlar olup daha bir çok konduda sizlere hizmet sağlamaktadır. Temizlik şirketlerinde ilk ve tek olan bu sistemimiz sayesinde müşterilerimize kesintisiz hizmet sağlamaktayız. 

SAHA EKİBİMİZ

Saha ekibi personellerimiz işinin ehli ve yıllardır bu iş üzerinde çalışan kişilerden oluşmaktadır. Değerli müşterilerimiz için en iyi hizmeti verebilmek için personel alımlarımızı sıkı tutmaktayız. Saha ekibimiz;

- Adresinize ulaşarak titiz bir şekilde çalışmasını gerçekleştirilir

- Hangi temizlik işiniz varsa o işe yatkın personellerimiz size gelir. 

- Gerekli tüm temizlik malzemeleri hazır bulundurulur. 

- Personelimiz tulum, eldiven, bot gibi temzilik üstlerini giyerek kendinden gelebilecek herhangi bir zararın önüne geçer

- İstediğiniz işlem kısa süre içerisinde gerçekleştirilir. 

- Beğenmediğiniz bir alan olursa ekibimiz sizler için telafi temizliğinde bulunur. 

Saha ekibimiz sizleri memnun etmek için yoğrun ve titiz bir şekilde çalkışarak işleminizin kısa süre içinde bitmesini sağlamaktadır. 

Antalyanın en büyük temzilik şirketi olmanın haklı gururunu yaşamakla birlikte, müşterilerimizin memnuniyetini her zaman misyonumuz olarak görmüşüzdür. 

Lidya Temizlik...