WhatsApp
Telefon
  • Fabrikalar Mah.Fikri Erten Caddesi Antalya/Kepez
Yat & Gemi Temizliği

Yat & Gemi Temizliği

Lidya Temizlik olarak her alanda müşterilerimize kaliteli ve profesyonel hizmet sunmaya devam etmekteyiz. Güzeide şehrimizin konumu itibarı ile denize kıyısı olması şehrimiz halkının ve şehrimize ticari yada ziyaret amaçlı gelen gemilerle meşhurdur. Bu bağlamda temiz ve kaliteli bir yolculuk yapmanız amacı ile bu alandada yıllardır yat ve gemi sahiplerine hizmet sunmaktayız. 

    Yat ve gemi temizliği aracın içinde bulunan hassas ve teknolojik aletlerle birlikte titiz bir çalışma gerekmektedir. Geminiz yada yatınızın boyutu ne olursa olsun sizlere yardım etmekten mutluluk duyarız. Deneyimli personelimiz siz tatilinizin yada iş seyahatinizin keyfini çıkarırken gemi yada yatınızın temziliğini tamamlayarak yeni adreslerinize ferah bir şekilde yolculuk etmenizi sağlar. 

     Antalya yat ve gemi tamizliği işleminde şehrimizin önde gelen temizlik şirketlerinden biri olup yıllardır bu işi profesyonelce yapmaktayız. Sizlere yat ve gemi temizliği işlemini nasıl yaptığımız hakkıda küçük bir bilgilendirme metni hazırlamış bulunmaktayız. Daha detaylı bilgi için iletişim sayfamızdan merak ettiğiniz detay ve konuları bizlere sorabilir fiyat bilgilendirmesi alabilrisiniz. Lidya temzilik olarak sizlere hizmet sunmaktan mutluluk duymaktayız. 

YAT VE GEMİ TEMİZLİĞİ

Lidya Temizlik olarak yat ve gemi temizliğine önem vermekteyiz. Bunun için özel eğitilmiş saha ekibimiz ile çalışmaktan memnun kalacağınıza eminiz. Öncelikle yat temizliği hakkında bilgilendirme yapalım. 

YAT TEMİZLİĞİ : 

- Yatınızın boyut ve oda sayısına göre yeterli personel temin edilir.

- Sizin yatta olmadığınız veya bizzat işin başında durmak istediğiniz zamanda temzilik gerçekleştirilir.

- Camlar, korkuluklar dahil yatınızın her yeri detaylı bir şeklide temzilenir. 

- Kaptan köşkü ve özel alanlarınız izniniz dahilinde temizlenir.

Bunların dışında temzilik için gerekli tüm araç ve gereçler şirketimiz tarafından temin edilir. Yeterli sayılarda getirilerek işin bölünmesinin önüne geçilir. Titiz bir çalışma yapılarak yatınız size teslim edilir 

GEMİ TAMİZLİĞİ : 

- Yük yada yolcu gemileri için ayrı sayıda personel ve temzilik gereci temin edilir.

- Büyük yolcu gemileri için asansörlü araçlar temin edilerek camların dış taraftan silinmesi sağlanır. 

- Geminin limanda kalacağı süre içinde temziliği bitirmek için personel görevlendirilir.

- Müşteri ve personelerinizin temiz ve ferah kokularda seyahat etmesi sağlanır.

- Kullanılan ürünlerimiz hiçbir koşulda geminize zarar vermez. 

Yat ve gemi temizliği önemli bir işlem olup profesyonel bir yardım almanız gerekmektedir. Bir gün yolunuz Antalya'dan geçerse sizler için çalışmaktan mutluluk duyarız. Antalya'nın bir numaralı temizlik şirketi,

Lidya Temizlik, hijyen sağlıyoruz...

İletişim İçin Arayın :  0539 876 96 56

www.amblem.com/wp-content/uploads/2019/12/Whats... :    0539 876 96 56

Sıkça Sorulan Sorular

Tam Gün Temizlik nedir?

Bir personelimiz sabah 09.00'dan akşam 19.00'a kadar hangi temizliğe ihtiyacınız varsa yapıyor. Böylece geç gelip erken çıkma sorunuyla karşılaşmıyorsunuz.

Yapılan temizlikten memnun kalmazsanız 48 saat içinde ücretsiz telafi temizliğine  yeni bir personel gönderiyoruz.

Hayır, ev temizlik personellerinin günlük SGK' sını e-devletten kolaylıkla yapabilirsiniz.

Talebinize göre haftanın her günü ve saati hizmet alabilirsiniz.

Yönlendirdiğimiz temizlik personelimizden memnun kalmanız halinde aynı personeli düzenli olarak size yönlendirebiliyoruz.

Temizlik personellerimizin can sağlığı bizim birincil önceliğimiz. Camları dışarıdan temizlemenin çok farklı bir hizmet olduğunu hatırlatmak isteriz. Camları dıştan ancak temizlik personelimizin elinin ve aletlerimizin ulaşabileceği yere kadar temizliyoruz.