WhatsApp
Telefon
  • Fabrikalar Mah.Fikri Erten Caddesi Antalya/Kepez
Merdiven & Site Temizliği

Merdiven & Site Temizliği

Günümüzde artan nüfus ile birlikte çok katlı binalar ve toplu yerleşim siteleri ortaya çıkmıştır. Yüzlerce kişinin bir arada yaşadığı bu sistemde temzilik her zaman bir sorun haline gelmiştir. Herkes evinin önünü temsilese dahi merdivenlerde ayakkabı, bisiklet gibi eşyalardan dolayı kirlenmeler oluşmaktadır. Lidya Temizlik olarak sizi bu dertlerden kurtarıyoruz. 

     Profesyonel ekibimizin organize bir şekilde çalışmasıyla site içi park, bahçe, yürüme yolları ve merdivenler gibi ortak kullanım alanlarında temzilik işleminizi sağlıyoruz. Ortak kullanım alanlarının temiz tutulması sağlık açısından önemli bir unsurdur. Ortak kullanım alanları maalesef insanların özel alanları olmadığı için hor ve kirli bırakılabilmekte. Bu durumda başka bir kişinin sağlık sorununun sizde görülme ihitimalide artmaktadır.  Yakın geçmişte ortaya çıkan ve günümüzde de etkisini sürdürmekte olan Covid-19 bunun örneklerinden bir tanesidir. Yapılan araştırmalara göre yaygın hastalıkların yüzde 78'i ortak alanlar, ortak lavobolar, asansör, park ve bahçelrden bulaşmaktadır.

     Sitenin daha sağlıklı bir alan olması için sizlere deneyimli personellerimiz ve teknolojik temizlik aletlerimizle yardımda bulunabiliriz. Site ve merdiven temizliğinin nasıl yapıldığına dair kısa bir metin hazıladık. Daha detaylı bilgi edinmek ve sorularınıza yanıt bulmak için https://lidyatemizlik.com/iletisim.html iletişim sayfamızda bulunana telefon numaramız ve mail adresimizle bizlere ulaşarak merakınızı giderip fiyatlandırma alabilirsiniz. 

MERDİVEN VE SİTE TEMZİLİĞİ

    Sitenizin blok sayısı park, bahçe ve yürüme yolları gibi alanlar hakkında bilgiler alındıktan sonra iletişim ekibimiz bu bilgileri saha şefimize aktarır. Saha şefimiz gerekli sayda personel ve temzilik malzeme ve araçlarıyla sitenize ulaşır. Bu noktadan sonra;

- Personellerimiz ortak kullanım alanlarını temzilemek için ekipler halinde ayrılır.

- Her bir ortak kullanım alanı en ince detayına kadar temzilenir.

- Site içindeki havuz anlaşma dahili içindeyse özel ekimalar ile temizlenir.

- Her blokta bulunan merdivenler ferah kokulu malzemeler ile tamizlenerek yıkanır.

- Korkuluklar yüksek koruma içeren sıvılar ile temizlenerek starilize bir ortam yaratılır.

- Asansör düğmeleri aynı şekilde temizlenerek mikroplardan arındırılır

- Site yöneticisinin kontrolleri sonrası temzilik işlemi bitirilir.

Sitenizin büyüklüğüne göre bu işlemler 1 ila 5 gün içerisinde gerçekleştirilerek size daha temiz ortak alanlarda eğlenme şansı sunulur. 

Antalya Merdiven ve Site Temziliği çerçevesinde şehrimizde bulunan bir çok sitenein aylık ve üç aylık temziliklerini yapmaktayız. Diğertemizliklerde olduğu gibi Merdiven ve Site Temizliğinde firmamıza abone olmanız durumunda kampanyalarımız ve indirimlerimizden yararlanabilrsiniz. 

Lidya Temizlik, hijyen sağlıyoruz...

Sıkça Sorulan Sorular

Tam Gün Temizlik nedir?

Bir personelimiz sabah 09.00'dan akşam 19.00'a kadar hangi temizliğe ihtiyacınız varsa yapıyor. Böylece geç gelip erken çıkma sorunuyla karşılaşmıyorsunuz.

Yapılan temizlikten memnun kalmazsanız 48 saat içinde ücretsiz telafi temizliğine  yeni bir personel gönderiyoruz.

Hayır, ev temizlik personellerinin günlük SGK' sını e-devletten kolaylıkla yapabilirsiniz.

Talebinize göre haftanın her günü ve saati hizmet alabilirsiniz.

Yönlendirdiğimiz temizlik personelimizden memnun kalmanız halinde aynı personeli düzenli olarak size yönlendirebiliyoruz.

Temizlik personellerimizin can sağlığı bizim birincil önceliğimiz. Camları dışarıdan temizlemenin çok farklı bir hizmet olduğunu hatırlatmak isteriz. Camları dıştan ancak temizlik personelimizin elinin ve aletlerimizin ulaşabileceği yere kadar temizliyoruz.