• Fabrikalar Mah.Fikri Erten Caddesi Antalya/Kepez
Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama

Oturma grupları yıkama hizmetlerini detaylı derinlemesine olarak yıkayıp, vakumlama işlemine tabi tutmaktayız. Koltuk yıkama nasıl yapılır ilk onu anlatayım kotluk çekyat üzerine kimyasallı sıvı püskürtülür. Sonra temizliği yıkama olunacak koltuk hafifçe fırçalanır. En son olarak yıkama nasıl yapılır; koltuk üzerine verilen sıvı geri alınır ve durulama yapılır. Koltuk temizlemenin püf noktalarını en iyisini biz biliriz. Elle koltuk temizliği yıkama faydadan çok zarar veren uygulama ve kir lekelerinin alt kısımlara itme işlemidir. Lekeli koltuk temizliği bilgi beceri ve tecrübe gerektiren bir işlemdir. Uzman bir elle çekyat lekeleri çıkarılabilir. Karbonatla evde kimine göre iyi bir sonuç veriyor olabilir ama bazı kişilerin koltuklarını ise berbat etmektedir. Yerinde koltuk temizliği yıkama şirketimiz asla tavsiye etmemekteyiz. Olduğu yerde koltuk temizliği yıkama Arap sabunu sirke aspirin ve benzeri kimyasallar yanlış kullanıldığında koltuk yüzeyine zarar verebilmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

Tam Gün Temizlik nedir?

Bir personelimiz sabah 09.00'dan akşam 19.00'a kadar hangi temizliğe ihtiyacınız varsa yapıyor. Böylece geç gelip erken çıkma sorunuyla karşılaşmıyorsunuz.

Yapılan temizlikten memnun kalmazsanız 48 saat içinde ücretsiz telafi temizliğine  yeni bir personel gönderiyoruz.

Hayır, ev temizlik personellerinin günlük SGK' sını e-devletten kolaylıkla yapabilirsiniz.

Talebinize göre haftanın her günü ve saati hizmet alabilirsiniz.

Yönlendirdiğimiz temizlik personelimizden memnun kalmanız halinde aynı personeli düzenli olarak size yönlendirebiliyoruz.

Temizlik personellerimizin can sağlığı bizim birincil önceliğimiz. Camları dışarıdan temizlemenin çok farklı bir hizmet olduğunu hatırlatmak isteriz. Camları dıştan ancak temizlik personelimizin elinin ve aletlerimizin ulaşabileceği yere kadar temizliyoruz.