WhatsApp
Telefon
  • Fabrikalar Mah.Fikri Erten Caddesi Antalya/Kepez
İş Yeri & Ofis Temizliği

İş Yeri & Ofis Temizliği

İş yerleri ve ofisler çalışanların daha verimli olması ve daha çok müşteri çekebilmek için temiz olması gereken mekanların başında gelmekedir. Hiç bir çalışan pis bir ortamda çalışmak istemez ve size sağlaması gereken verimi sağlayamaz. Aynı şekilde iş yerinize veya ofisinize gelen müşterileriniz mekanınızın temziliğini dikkate alacaktır. 

     Hal böyle olunca gerekli personele sahip olmayan işyerleri, ofis ve bürolar temzilik şirketlerine başvurmaktadır. Şirketimiz ile anlaşma sağladığınız ve iş yerinizin temizliğini aylık, haftalık yada günlük temzileme işlemlerini bize verir iseniz kampanyalarımızdan da faydalanmış olursunuz. Daha falza bilgi edinmek adına sayfamızın iletişim bölümünden bizlere ulaşabilir merak ettikleriniz sourları ve fiyatlandırma sistemimizi iletişim ekibimizden detaylı bir şekilde öğrenebilrisiniz. 

Lidya temzilik olarak başta;

- Ofis Temizliği

- Büro Temizliği 

- İş Hanı Temizliği 

- Otel Temziliği

- Okul Temziliği

- Fabrika Temizliği 

- Alışveriş Merkezi Temziği 

olamak üzere tüm mekanlarda temzilik hizmeti sağlamaktayız. Nitelikli, işinde uzman ve deneyimli personellerimiz ile çalışma veya satış alanınızı daha dikkat çeken bir mekana dönüştürmekteyiz. Belirleyeceğiniz gün ve saatlerde işinize engel olmayacak şekilde temzileme işleminizi gerçekleştirmekteyiz. 

     Temizliği yapılacak yeriniz neresi olurs aolsu yeterli miktarda temizlik aracımız ve personelimiz vardır. Büyük iş yerleri için temin ettiğimiz temizlik araçlarımızı teknolojiyi takip ederek süerkli yeniledik ve geliştirdik. Son teknoloji temzilik gereçleri ile temizliğinizi kısa süreler içende bitirip işinizin aksamamsını sağlamaktayız. Okul, fabrika, otel gibi büyük alanların temizliğinde büyük araçlar kullanmaktayız. 

     Büyük işletmelerle anlaşmalı çalışmalarımız yıllardır güven çerçevesi altında devam etmektedir. Sayfamızdan daha önce çalıştığımız müşterilerimiz ve hali hazırda çalışmaya devam ettiğimiz kişi ve kurumların yaptığı yorumları okuyarak hakkımızda üçüncü kişilerdende bilgi alabilirsiniz.

Antalya iş yeri ve ofis temizliği denilde akla gelen öncü firmalardan biri olduğumuzu belirtir ve siz değerli iş yeri sahipleri ile çalışmaktan mutluluk duyarız. 

    Profesyonel ellerde iş yerinizi temziletmeniz işletmenizin marka değeri ve müşteri gelirleri açısından önemli olduğunu bildiğimiz için personelimiz tek bir leke dahi kalmayacak şekilde işlemini gerçekleştirerek sizleri memnun etmektedir. 

    Diğer temzilik dallarından farkı günlük, haftalık, aylık ve yıllık abonelikler oluşturduğumuz için şirketimizin size sağlayacağı indirimlerden faydalanabilir ve tasarruf etmiş olursunuz.

iş yerine ve müşterilerine saygı gösterenlerin adresi;

Lidya Temizlik, hijyen sağlıyoruz...

İletişim İçin Arayın :  0539 876 96 56

www.amblem.com/wp-content/uploads/2019/12/Whats... :    0539 876 96 56

     

 

Sıkça Sorulan Sorular

Tam Gün Temizlik nedir?

Bir personelimiz sabah 09.00'dan akşam 19.00'a kadar hangi temizliğe ihtiyacınız varsa yapıyor. Böylece geç gelip erken çıkma sorunuyla karşılaşmıyorsunuz.

Yapılan temizlikten memnun kalmazsanız 48 saat içinde ücretsiz telafi temizliğine  yeni bir personel gönderiyoruz.

Hayır, ev temizlik personellerinin günlük SGK' sını e-devletten kolaylıkla yapabilirsiniz.

Talebinize göre haftanın her günü ve saati hizmet alabilirsiniz.

Yönlendirdiğimiz temizlik personelimizden memnun kalmanız halinde aynı personeli düzenli olarak size yönlendirebiliyoruz.

Temizlik personellerimizin can sağlığı bizim birincil önceliğimiz. Camları dışarıdan temizlemenin çok farklı bir hizmet olduğunu hatırlatmak isteriz. Camları dıştan ancak temizlik personelimizin elinin ve aletlerimizin ulaşabileceği yere kadar temizliyoruz.