• Fabrikalar Mah.Fikri Erten Caddesi Antalya/Kepez

Kemer Temizlik Şirketleri

    Kemer Temizlik Şirketleri olarak bu güzide ilçemizde tüm ekip ve araçlarımızla hizmet sunmaktayız. Tatil yöresi olarak adalandırabileceğimiz bu bölgede yeni yapılar ve otellerin gün getike artması sonrasında inşaat sonrası temizlik, otel temizliği, ev ve villa temizliği ağırlıklı olarak yapılmaktadır. 

    İnşaat sonrası temizlik oluşan moloz yığınları, boya lekeleri, alçı kalıntıları ve eşitli inşaat malzemelerinin verdği dağınıklık ile birlikte yapılması en zor temizlik türlerinden bir tanesidir. Ustalar her ne kadar işleri sonrasında kaba bir temizlik yapsada işin büyük bir kısmı yapı sahibine bırakılmakadır. Bu sebepten dolayı herhangi yaralanma ve tahribe sebep vermemek için profesyonel bir destek almanız gerekmektedir. 

Bu konuda uzman ekibimiz inşaat sonrası temzilik için gerekli olan tüm alet ve edevatları sizler için tahsis ederek bu yükten kurtulmanızı sağlamaktadır. İnşaatın büyük ve küçüklüğü fark etmeksizin temizlik işleminizi gerçekleştirmekteyiz. Bunların yanı sıra yaptığımız;

- Moloz yığınları taşınması,

- İnşaat sırasında camlarda oluşan toz ve kirlerin temizlenmesi,

- Boya lekelerinin yapıya zarar vermeden çıkarılması,

- Alçı kalıntılarının arındırılması,

- Duvarlarda oluşan tozların giderilmesi,

- Parke ve mermer temizliği,

- Tuvalet ve banyo temizliği 

dahil gerekli tüm işlemler yapılarak sizlere sadece eşyalarınızı yerleştirip temiz ve ferah bir alanda yeni yaşamınıza başlamınız sağlanır. 

    İnşaat sonrası temizlik zahmetli ve yoğun bir iş gücü gerekmektedir. Personel sayımız ve ağır işlemler için kullandığımız araçları yeterli düzeyde olması bizleri bu alanda Antalya'nın önde gelen firmaları haline gertirmiştir. 

İlçemizde bunların yanı sıra sitemizde belirtmiş olduğumuz tüm temzilik alanlarının yanında güneş panalleri temizliği hizmeti sunulmaktadır. Güneş panellerinin üzerinde oluşan toz ve yağmur kalıntıları dikkatle ve özenle temizlenerek daha verimli çalışması sağlanır.

    Gündelikçi kadın hizmeti ile evlerinize, iş yerlerinize misafir olup sizlere daha ferak ve temiz alanlar bırakmaktayız. Sizlerde temizliğe önem veriyorsanız doğru adrestesiniz. Daha falza bilgi almak için bizlere ulaşarak sorularınızı cevaplandırailirsiniz.

Lİdya Temizlik, hijyen sağlıyoruz... 

Sıkça Sorulan Sorular

Tam Gün Temizlik nedir?

Bir personelimiz sabah 09.00'dan akşam 19.00'a kadar hangi temizliğe ihtiyacınız varsa yapıyor. Böylece geç gelip erken çıkma sorunuyla karşılaşmıyorsunuz.

Yapılan temizlikten memnun kalmazsanız 48 saat içinde ücretsiz telafi temizliğine  yeni bir personel gönderiyoruz.

Hayır, ev temizlik personellerinin günlük SGK' sını e-devletten kolaylıkla yapabilirsiniz.

Talebinize göre haftanın her günü ve saati hizmet alabilirsiniz.

Yönlendirdiğimiz temizlik personelimizden memnun kalmanız halinde aynı personeli düzenli olarak size yönlendirebiliyoruz.

Temizlik personellerimizin can sağlığı bizim birincil önceliğimiz. Camları dışarıdan temizlemenin çok farklı bir hizmet olduğunu hatırlatmak isteriz. Camları dıştan ancak temizlik personelimizin elinin ve aletlerimizin ulaşabileceği yere kadar temizliyoruz.