WhatsApp
Telefon
  • Fabrikalar Mah.Fikri Erten Caddesi Antalya/Kepez
AKSU

AKSU

Aksu Temizlik Şirketleri bu bölgede bulunan ekibi ile birlikte sizlere hizmet sunmaktadır. Antalya'nın her yerinde tüm temzilik dallarında hizmet veren şirketimiz Aksu'da ağırlıklı olarak iş yeri temizliği ( lokanta, pasiyon, üretim tesileri, çiftlik ), inşaat sonrası temizlik, halı ve koltuk temizliği ve ev temizliği hizmetlerini sağlamaktadır.

    Personel ekibimiz turistik bir bölge olan Aksu'da yaptığı çalışmalar ile birlikte işletme sahiplerinin yardımına yetişmektedir. Bu hizmetlerimizin yanı sıra tüm temizlik türlerinde hizmet sağlamaktadır. Merkez ilçelerinde bulunan depolarımız ile birlikte sizlere kaliteli ve güvenilir bir temizlik sunmaktayız. 

    İş yerlerinin temizlenmesi hizmetinizin kalitesi ve müşteri memnuniyeti açısından önemlidir. Hızlı bir şekilde gerçekleştirilen işlem sayesinde değerli işletmelerinizin hizmette aksama yapmasınızın önüne geçmektedir. Ağırlıklı olarak lokanta, yemekhane temizliklerimiz sağlıklı ve hijyenik bir ortamda yemek yapımınızı sağlamaktadır. 

- Mutfak ve şef mutfağı temizliği

- Masa ve sandalye temizliği

- Yer temizliği

- Toplu yemekler sonrası yapılan temizlik 

ile birlikte işletme sahiplerine yardımcı olmaktayız. 

Antalya yemek kültürünün merkezi konumunda bulunan ve restoranların ağırlıklı olduğu ilçemiz esnaf ve işletmelerine hizmet sunmaktan mutluluk duyamaktayız. 

    Bunların yanı sıra bölgede diğer tüm temizlik hizmetlerimiz verilmektedir. Özel makinalarımız ile perde, koltuk takımları, halı gibi sık kirlenen ev eşyalarının temizlikleri kısa süre içerisinde yapılmaktadır. Yılların deneyimi ile teknolojinin bir araya geldiği firmamız her daim hizmetinizdedir. Sizlerde temizliğe önem veriyor iseniz doğru adrestesiniz.

Lidya Temizlik, hijyen sağlıyoruz...

Sıkça Sorulan Sorular

Tam Gün Temizlik nedir?

Bir personelimiz sabah 09.00'dan akşam 19.00'a kadar hangi temizliğe ihtiyacınız varsa yapıyor. Böylece geç gelip erken çıkma sorunuyla karşılaşmıyorsunuz.

Yapılan temizlikten memnun kalmazsanız 48 saat içinde ücretsiz telafi temizliğine  yeni bir personel gönderiyoruz.

Hayır, ev temizlik personellerinin günlük SGK' sını e-devletten kolaylıkla yapabilirsiniz.

Talebinize göre haftanın her günü ve saati hizmet alabilirsiniz.

Yönlendirdiğimiz temizlik personelimizden memnun kalmanız halinde aynı personeli düzenli olarak size yönlendirebiliyoruz.

Temizlik personellerimizin can sağlığı bizim birincil önceliğimiz. Camları dışarıdan temizlemenin çok farklı bir hizmet olduğunu hatırlatmak isteriz. Camları dıştan ancak temizlik personelimizin elinin ve aletlerimizin ulaşabileceği yere kadar temizliyoruz.