WhatsApp
Telefon
  • Muratpaşa / Antalya
işyeri Temizliği Ev Temizliği inşaat Temizliği

işyeri Temizliği

inşaat öncesi ve sonrası işyeri ilk temizlik hizmeti , işyeri taşıma işlemi sonrası oluşan zemin ve dekorasyon izlerini giderme , işyeri açılmadan önceki temizlik ve bakım hizmeti, işyerinizin haftalık ve aylık periyotlardaki temizlik hizmetlerinin tarafımızca sağlanması.

Ev Temizliği

Ev temizliği söz konusu olduğunda Lidya temizlik olarak hem profesyonel temizlik personellerimiz hem kullandığımız temizlik malzemeleri hem de birlikte çalıştığımız müşteri portföyümüz ile Antalya bölgesinin en deneyimli temizlik firmalarından biriyiz. Temizlik özellikle de bizim toplumumuzda son derece dikkat edilen bir durumdur. Profesyonel bir temizlik şirketi ile çalışmak ve sağlığa zararı olmayan bitkisel deterjanlar ile evinizin temizlenmesi istiyorsanız Lidya Temizlik ile mutlaka tanışın.

inşaat Temizliği

Yeni bitmiş inşaatlarda ya da bina içerisinde yapılan tadilatlardan sonra pek çok pislik ortaya çıkmaktadır. İnşaat ya da tadilat çalışmaları uzun süren işlerdir ve bu noktada binaların ciddi anlamda kirlenmesi oldukça normal bir durumdur. Bu noktada zor olan şey ise şüphesiz inşaat sonrası temizlik olacaktır. Alçı kalıntıları, molozlar, akmış boyalar ve daha pek çok inşaat malzemesi bu pisliğin içerisinde yer aldığı için inşaat sonrasında yapılan temizlikler zorlu ve yorucu olabilmektedir. Üstelik tüm bu kalıntı ve pisliklerin kaliteli temizlik ürünleri ve tecrübeli kişiler tarafından çıkarılması gerekmektedir. Aksi takdirde istenen sonuçlar alınamayabilir.
shape
shape
shape
shape
img

Hakkımızda

2019 yılında kurulan Lidya Temizlik şirketi en son üretilen teknolojik aletlerimiz ve en kaliteli temizlik ürünlerimizle siz değerli müşterilerimizin sağlığını ön planda tutarak en iyi hizmeti sunmak için yola çıktık. Siz müşterilerimizin isteği doğrultusunda Ev, İşyeri, Villa, Yazlık, Ofis, Okul, Cami, İnşaat sonrası ve bilumum temizlik hizmetlerini profesyonel makinalar ile tecrubeli personellerimiz aracılığı ile vermekteyiz.

Hakkımızda
0507 249 2222

Popüler Hizmetlerimiz

Gündelikçi Kadın Temini

Ev temizliği için bizimle iletişim kurduğunuz andan itibaren, önce işinde uzman elemanlarımız tarafından ön çalışma ...

Daha Fazla Bilgi

Villa Temizliği

Villalar geniş yüz ölçümüne sahip yapılardır ve genellikle gösterişli olmaları ile bilinirler. Bir villada ...

Daha Fazla Bilgi

Koltuk Yıkama

Oturma grupları yıkama hizmetlerini detaylı derinlemesine olarak yıkayıp, vakumlama işlemine tabi tutmaktayız. Koltuk yıkama nasıl yapılır ...

Daha Fazla Bilgi

İş Yeri&ofis Temizliği

Profesyonel ellerde yapılan işlerden alınan verim söz konusu olduğunda yapılan her iş özenli ve kaliteli bir şekilde yapılır. Bu ...

Daha Fazla Bilgi

İnşaat Sonrası Temizlik

Yeni bitmiş inşaatlarda ya da bina içerisinde yapılan tadilatlardan sonra pek çok pislik ortaya çıkmaktadır. İnşaat ya da ...

Daha Fazla Bilgi

Ev Temizliği

Ev temizliği söz konusu olduğunda Lidya temizlik olarak hem profesyonel temizlik personellerimiz hem kullandığımız temizlik ...

Daha Fazla Bilgi

Ekibimiz

Berna ÇAKIR

Berna ÇAKIR

Temizlik Personeli
Yücel Koç

Yücel Koç

Temizlik Personeli
Orhan BUZUNOĞULLARI

Orhan BUZUNOĞULLARI

Temizlik Personeli

Sıkça Sorulan Sorular

Evim yüksek katta, camlar iç-dış detaylı temizlenebilecek mi?

Temizlik personellerimizin can sağlığı bizim birincil önceliğimiz. Camları dışarıdan temizlemenin çok farklı bir hizmet olduğunu hatırlatmak isteriz. Camları dıştan ancak temizlik personelimizin elinin ve aletlerimizin ulaşabileceği yere kadar temizliyoruz.

Yönlendirdiğimiz temizlik personelimizden memnun kalmanız halinde aynı personeli düzenli olarak size yönlendirebiliyoruz.

Talebinize göre haftanın her günü ve saati hizmet alabilirsiniz.

Hayır, ev temizlik personellerinin günlük SGK' sını e-devletten kolaylıkla yapabilirsiniz.

Yapılan temizlikten memnun kalmazsanız 48 saat içinde ücretsiz telafi temizliğine  yeni bir personel gönderiyoruz.

Bir personelimiz sabah 09.00'dan akşam 19.00'a kadar hangi temizliğe ihtiyacınız varsa yapıyor. Böylece geç gelip erken çıkma sorunuyla karşılaşmıyorsunuz.

Ücretsiz Teklif Al

Sizden Yorumlar

Haberler ve Duyurular